top of page

Teslimat & İade

Teslimat

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde ARAS KARGOya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise haber verilecektir. . Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından  size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

muzikhediye.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (dört) en fazla 7 (yedi) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

İade

İade koşullarının geçerli olabilmesi için ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması iade veya değişim kapsamı dışındadır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde  Aras Kargo ile (Yeşilbahçe mah. 1457 sk. Kırmızıgül apt. 3/A Sümer Müzik ) adresine karşı ödemeli olarak tarafımıza yollayabilirsiniz.Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün dilerseniz yenisi ile değiştirtirilir veya iade alınır. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. İade alınan ürün ücret iadesi bankanıza göre 1 hafta içerisinde hesabınıza geçer.Merak ettikleriniz için iletisim@muzikhediye.com üzerinden veya 0242 230 44 54 no'lu numaramız ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page