top of page
 • Kupa Bardak kalitesi?
  Üstün kalıcı boya ve üst kalite sistemler tarafından üreltilmişlerdir. kaliteye ve memnuniyete üst düzey önem vermekteyiz. Bu nedenle en kaliteli kupa bardakları tercih etmekteyiz. Bu sayede kupa bardaklarda çatlak, kolay kırılma ve çapak gibi hoş olmayan problemler ile karşılaşmazsınız.3.000 yıkamaya kadar dayanıklı, kolay kırılmayan, yüksek kalite seramik kupa bardaklardır. Bardağın ebatları; 9 Cm yükseklik, 8,5 Cm çapındadır. Kupa bardakların her birini kendilerine ait kutularına koyarak gönderiyoruz.
 • Kargo &teslimat?
  Bardaklarınızı anlaşmalı olduğumuz Aras kargo ile gönderim yapmaktayız. Kargo firmasının mesafeye bağlı olarak bardakları size teslim etme süresi standart olarak 1 veya 3 iş günüdür. Ayrıca bardaklarınızın gönderimini gerçekleştirdiğimiz günün akşamında tarafınıza bir kargo takip numarası göndermekteyiz. Bu vesileyle internet üzerinden ya da kargo firmasını arayarak bardaklarınızın nerede olduğunu takip edebilme imkanına sahip olmaktasınız.
 • Kargoda kırılır mı? Kırılırsa ne olacak?
  Söz konusu ürünün bardak olması ve bardakların kargo ile gönderilmesi elbette kırılma probleminin yaşanmasına zemin hazırlamaktadır. Lakin biz her bir bardağı tek tek balonlu naylona sarmakta ve kendilerine özel kutularına koymaktayız. Ek olarak bardakların konulduğu kolilerin üzerine “kırılacaktır” uyarısının yer aldığı etiketler yapıştırmaktayız. Dolayısıyla üst düzey önlem almaktayız. Tüm bunlara karşılık herhangi bir problem olması durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. muzilhediye.com olarak mağdur olmamanız için elimizden geleni fazlasıyla yapmaktayız. Bu zamana kadar neredeyse hiç kırılmaya dair şikayet almadığımızı da ayrıca belirtmek isteriz.
 • Ödeme Seçenekleri Nelerdir?
  Mastercard-Visa-American Express-Troy gibi hangi banka kartınız olursa olsun iyzico aracalığı ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
 • İADE NASIL YAPILIR?
  Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.
bottom of page